Soczewki kolorowe zerówki – 5 pomysłów, jak zrobić wrażenie na imprezie

 

Kiedy idziemy na imprezę, chcemy wyglądać pięknie, dobrze się bawić i zrelaksować. Musimy się także przyznać do tego, że chcemy zrobić wrażenie. Możemy wybrać odlotowe ciuchy, zrobić ekstra makijaż (oby nie spłynął) lub super fryzurę. Ciekawym rozwiązaniem są także kolorowe soczewki, dzięki którym możemy zmienić wizerunek.

Jak wybrać soczewki kolorowe?

Zanim założymy soczewki, nawet zerówki, musimy iść do lekarza, który oceni, czy możemy je nosić.

Rozpoczynając poszukiwania kolorowych soczewek, musimy wiedzieć, że barwa naszych oczu ma znaczenie. Osoby o jasnym kolorze oczu (niebieskie lub zielone) powinny wybierać soczewki, które wzmacniają i pogłębiają ich naturalny kolor oczu. Jeśli mamy ciemne oczy, wybierzmy nieprzezroczyste soczewki kolorowe, dzięki którym uzyskamy pełne, wyraziste spojrzenie. Kolorowe soczewki wybieramy w zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć. Jeśli chcemy podkreślić naturalny kolor oczu, podkreślmy soczewki przezroczyste i barwione. Efekt zaskoczenia uzyskamy, gdy użyjemy kolorowej soczewki, której barwa całkowicie pokryje naturalny kolor oczu.

Czarujące spojrzenie na imprezie

Soczewki kolorowe

Głębokie spojrzenie robi duże wrażenie, a jeśli jeszcze chcemy je podkręcić, wybierzmy kolorowe soczewki, której naturalnej barwie dodadzą intensywności, lub zaszaleć i zmienić kolor oczu. Osoby o ciemnych oczach mogą wybrać na przykład niebieskie soczewki, co z pewnością wywoła zachwyt pozostałych uczestników imprezy. Możemy także wybrać inny kolor, gdyż najpopularniejsi producenci kolorowych soczewek produkują je w wielu odcieniach. Szokującą, ale ciekawą propozycją są soczewki we wzorki, na przykład w cętki.

Zobacz również  Pielęgnacja skóry 50+

Kolorowe soczewki, a efekt oka lalki

Wiele kobiet marzy o dużych, czarnych oczach, które robią wielkie wrażenie i dają wizualny efekt „oczu lalki” o niewinnym, dziewczęcym spojrzeniu. Producenci stworzyli kolorowe soczewki kontaktowe, dzięki którym uzyskamy taki efekt, noszą one nazwę „circle lanses”, czyli soczewki z zewnętrzną obwódką w ciemniejszym kolorze. Takie soczewki mają średnicę większą niż typowe produkty (może osiągnąć nawet 18 mm) i są mocno kryjąc. Najlepiej wyglądają w wersji ciemnej, ładnie się prezentują szkła brązowe, czarne i granatowe. Pamiętajmy, ze najważniejsze jest zdrowie, więc zanim wybierzemy soczewki kolorowe tego typu, zasięgnijmy porady okulisty i wybierajmy produkty renomowanych producentów. Zakładanie tego typu soczewek wymaga sporej wprawy, więc nie powinny się na nie decydować osoby, które nie mają doświadczenia.

Piękne oczy z pewnością są ozdobą. Nie wszystkich nas natura obdarzyła tęczówkami w wymarzonym przez nas kolorze, ale zdobycze techniki w postaci kolorowych soczewek pozwalają na zmianę koloru oczu. Możemy więc zaszaleć, ale zawsze pod kontrolą lekarza okulisty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*
Website