Czy warto testować kosmetyki?

Często zastanawiamy się, czy w życiu można cokolwiek dostać za darmo. Zazwyczaj zrezygnowani stwierdzamy, że za wszystko trzeba zapłacić, także za kremy czy perfumy. Bywa, że udaje nam się coś kupić w wyjątkowo dobrej cenie, a do zakupu sprzedawca dodaje bezpłatne próbki kosmetyków. Takie małe kosmetyki to doskonały sposób na poznanie nowych produktów. Dla niektórych jest to także sposób na dodatkowy zarobek.

W jaki sposób można małe kosmetyki?

Wiele firm szuka nowych klientów, oferując im małe kosmetyki, które mogą wypróbować w domowych pieleszach. Nie ma w tym zaproszeniu żadnych ukrytych treści. Prosząc o próbki, podajemy swój adres odmowy oraz e-mail. Musimy także zgodzić się na przyjmowanie wiadomości promocyjnych. Dzięki temu konsorcjum kosmetyczne może zdobyć kolejnego klienta. Większość z nas zaufa takiej firmie, a jeśli jakość kosmetyku, który nam przysłano będzie wysoka, być może zamówimy produkt normalnych rozmiarów. Informacje o takich darmowych gadżetach można uzyskać, obserwując blogi oraz fanpage firmy na znanym portalu społecznościowym. Zazwyczaj firmy kosmetyczne umieszczają informację o darmowych, małych kosmetykach na swoich stronach internetowych. Coraz więcej firm jednak stawia na blogerki, co nie pozostało bez odzewu. Ładny i dobrze prowadzony blog ma wiele czytelniczek, które warto zachęcić do zakupów. W związku z tym, działy marketingu firm produkujących kosmetyki wysyłają im nowe produkty do testowania. Jeżeli nie mamy ochoty na udział w konkursach, małe kosmetyki z pewnością znajdziemy w sieciowych drogeriach. Przeszukajmy także dział z kosmetykami podróżnymi.

Zobacz również  Pielęgnacja skóry 50+

Gdzie znajdziemy małe kosmetyki?

Część z nas nie chce brać udziału w internetowych konkursach, gdyż nie chcemy otrzymywać wiadomości e-mail od firm kosmetycznych lub nie mamy ochoty na udostępnianie danych. O bezpłatne próbki i małe kosmetyki można poprosić w aptece czy w sklepie kosmetycznym. Jeżeli cokolwiek kupimy w danym punkcie, sprzedawca czy farmaceuta z pewnością nam nie odmówi. Próbki można znaleźć także w gazetach i magazynach, do których dołączane są małe kosmetyki. Warto uczestniczyć także w pokazach makijażu czy prezentacji nowych kosmetyków. Często są one organizowane w dużych, sieciowych drogeriach, a sama obecność na pokazie jest premiowana kilkoma próbkami kosmetyków. W czasie takich wydarzeń organizator zaprasza także do udziału w loterii, w których można wygrać kosmetyki. Ciekawym pomysłem jest także testowanie produktów na zlecenie firm kosmetycznych. Biorąc udział w badaniu, otrzymujemy małe kosmetyki, które testujemy, a następnie je oceniamy.

Zakup czy zamówienie małych kosmetyków nie jest kłopotem, a możemy otrzymać bezpłatne próbki produktów, które pozwolą je przetestować. Śmiało więc wypełniajmy formularze, by móc cieszyć się chwilą darmowej pielęgnacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*
Website