Czy warto testować kosmetyki?

Często zastanawiamy się, czy w życiu można cokolwiek dostać za darmo. Zazwyczaj zrezygnowani stwierdzamy, że za wszystko trzeba zapłacić, także za kremy czy perfumy. Bywa, że udaje nam się coś kupić w wyjątkowo dobrej cenie, a do zakupu sprzedawca dodaje bezpłatne próbki kosmetyków. Takie małe kosmetyki to doskonały sposób na poznanie nowych produktów. Dla niektórych jest to także sposób na dodatkowy zarobek.

W jaki sposób można małe kosmetyki?

Wiele firm szuka nowych klientów, oferując im małe kosmetyki, które mogą wypróbować w domowych pieleszach. Nie ma w tym zaproszeniu żadnych ukrytych treści. Prosząc o próbki, podajemy swój adres odmowy oraz e-mail. Musimy także zgodzić się na przyjmowanie wiadomości promocyjnych. Dzięki temu konsorcjum kosmetyczne może zdobyć kolejnego klienta. Większość z nas zaufa takiej firmie, a jeśli jakość kosmetyku, który nam przysłano będzie wysoka, być może zamówimy produkt normalnych rozmiarów. Informacje o takich darmowych gadżetach można uzyskać, obserwując blogi oraz fanpage firmy na znanym portalu społecznościowym. Zazwyczaj firmy kosmetyczne umieszczają informację o darmowych, małych kosmetykach na swoich stronach internetowych. Coraz więcej firm jednak stawia na blogerki, co nie pozostało bez odzewu. Ładny i dobrze prowadzony blog ma wiele czytelniczek, które warto zachęcić do zakupów. W związku z tym, działy marketingu firm produkujących kosmetyki wysyłają im nowe produkty do testowania. Jeżeli nie mamy ochoty na udział w konkursach, małe kosmetyki z pewnością znajdziemy w sieciowych drogeriach. Przeszukajmy także dział z kosmetykami podróżnymi.

Zobacz również  Soczewki kolorowe zerówki - 5 pomysłów, jak zrobić wrażenie na imprezie

Gdzie znajdziemy małe kosmetyki?

Część z nas nie chce brać udziału w internetowych konkursach, gdyż nie chcemy otrzymywać wiadomości e-mail od firm kosmetycznych lub nie mamy ochoty na udostępnianie danych. O bezpłatne próbki i małe kosmetyki można poprosić w aptece czy w sklepie kosmetycznym. Jeżeli cokolwiek kupimy w danym punkcie, sprzedawca czy farmaceuta z pewnością nam nie odmówi. Próbki można znaleźć także w gazetach i magazynach, do których dołączane są małe kosmetyki. Warto uczestniczyć także w pokazach makijażu czy prezentacji nowych kosmetyków. Często są one organizowane w dużych, sieciowych drogeriach, a sama obecność na pokazie jest premiowana kilkoma próbkami kosmetyków. W czasie takich wydarzeń organizator zaprasza także do udziału w loterii, w których można wygrać kosmetyki. Ciekawym pomysłem jest także testowanie produktów na zlecenie firm kosmetycznych. Biorąc udział w badaniu, otrzymujemy małe kosmetyki, które testujemy, a następnie je oceniamy.

Zakup czy zamówienie małych kosmetyków nie jest kłopotem, a możemy otrzymać bezpłatne próbki produktów, które pozwolą je przetestować. Śmiało więc wypełniajmy formularze, by móc cieszyć się chwilą darmowej pielęgnacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*
Website